FM-50

Topowa, trójdrożna
kolumna podłogowa

Cena: 28.990 zł

Ten bezkompromisowy, duży, trójdrożny głośnik oferuje ogromną moc, dynamikę i scenę dźwiękową obok której nie da się przejść obojętnie!

Wygląd

Piękno. Minimalizm. Solidność.

Dostępne kolory:
czarny | orzech | biały
wysoki połysk

Projektor sceny dźwiękowej

Dwa zoptymalizowane 6-calowe dedykowane przetworniki basowe stanowią podstawę doskonałej wydajności tej wspaniałej kolumny podłogowej. FM-50 zrobi na Tobie wrażenie na wszystkich płaszczyznach - ma bardzo kontrolowany bas, gładką, szczegółową i dynamiczną średnicę oraz wyraźną, czystą górą wolną od rezonansu. FM-50 oferuje niezrównaną spójność i precyzję projekcji sceny dźwiękowej.

Postanowiliśmy stworzyć „projektor sceny dźwiękowej”, który po prostu znika pozostawiając tylko muzykę. Może odtwarzać dowolny instrument w sposób realistyczny i dynamiczny, ale także przenosić słuchacza do emocji, środowiska akustycznego i energii w miejscu, w którym nagrano muzykę.

Dostosowane przetworniki

Opracowujemy i dostosowujemy każdy przetwornik do jego konkretnego celu w każdym indywidualnym modelu głośników, łącząc bogate doświadczenie naszego zespołu z niektórymi wiodącymi inżynierami przetworników w Danii.

Dzięki naszemu podejściu polegającemu na opracowywaniu i dostosowywaniu przetworników do naszych pożądanych parametrów wydajnościowych i projektowych, czerpiemy korzyści z braku kompromisów w zakresie jakości brzmieniowej i wizualnej, dzięki czemu możemy po prostu dostarczyć lepiej brzmiący produkt.

Technologia

Od czasu wynalezienia głośnika w 1925 roku niewiele zmieniło w kwestii wyglądu - z zewnątrz większość głośników nadal wygląda bardzo podobnie. Jednak rozwój w ciągu ostatniej dekady wykorzystania zaawansowanych technologicznie materiałów, zoptymalizowanych systemów magnetycznych, gumowych otoczek o niskiej pamięci i stożków wypełnionych minerałami to tylko niektóre z technologii, które w pełni wykorzystujemy, aby osiągnąć nasz cel doskonałej jakości brzmienia.

FusedMASS

Wielowarstwowa konstrukcja obudowy Gato Audio FusedMASS zapewnia wyjątkowo wysokie tłumienie wewnętrzne, minimum rezonansów oraz dodatkową wytrzymałość i stabilność materiału. Dzięki laminowaniu różnych materiałów o różnych grubościach i dodaniu specjalnego kleju, inteligentnie usunęliśmy problem rezonansu.

Technologia crossover PurePHASE

W naszych crossoverach PurePHASE skupiamy się na trzech głównych aspektach technicznych, które płynnie łączą nasze najnowocześniejsze konstrukcje przetworników w naprawdę wyjątkowy system głośników. Oprócz zwykłej pracy zwrotnicy - dzielenia prawidłowych częstotliwości dla poszczególnych głośników - system PurePHASE zapewnia również dokładną kontrolę fazy akustycznej, niskie opóźnienie grup liniowych i szerokie rozproszenie liniowe. Ta technologia zwrotnicy została opracowana specjalnie dla naszej oferty głośników FM.

Bezstratna regulacja zwrotnicy

Kolejną specjalną cechą naszej oferty głośników FM jest możliwość dostosowania brzmienia głośnika przez słuchacza. Ta delikatna regulacja dźwiękowa pozwala nie tylko dostosować kolumny do własnego gustu, wzmacniacza lub pomieszczenia odsłuchowego - zapewnia również, że żadne szczegóły nie zostaną utracone, a słuchacz zachowa pełny, bogaty, oryginalny dźwięk.

Funkcje

Specyfikacja

Pasmo przenoszenia:

Skuteczność:

Rekomendowana moc wzmacniacza:

Impedancja:

Złącza:

Obudowa:

Zwrotnica:

Przetworniki

Wysokotonowy:

Średniotonowy:

Niskotonowy:

Urządzenie

Wymiary (szer/wys/gł):

Waga:

32 Hz – 35kHz

88dB

50 to 300Watts

4 ohm

Gold plated binding post / 4mm Plugs, bi-wire

Laminated FusedMass cabinet

Advanced PurePhase crossover technology

.

38mm ring radiator

150mm mineral cone

2x 170mm mineral cone

.

235 (z podstawą 330) x 1075 x 405 mm

40kg sztuka