FM-15

Nasz topowy monitor
nieraz Cię zadziwi!

Cena: 9.290 zł

Wspaniała, podstawkowa kolumna z serii Gato Audio FM spowoduje opad szczęki dzięki ogromnej scenie dźwiękowej i potędze brzmienia!

Wygląd

Piękno. Minimalizm. Solidność.

Dostępne kolory:
czarny | orzech | biały
wysoki połysk

Kameleon

FM-15 dzięki 6-calowemu głośnikowi średnio-niskotonowemu zapewnia bogate, zwarte brzmienie basów i ogromną scenę dźwiękową nawet w większych pokojach. Będzie dobrze pasować na szafce, na półce z książkami, a jeszcze lepiej na standach. To kolumna, która dostosuje się do warunków odsłuchowych.

To dyskretny, pięknie wykonany głośnik, który z łatwością zmieści się w każdym salonie, a jednocześnie z łatwością wypełni pokój wspaniałą muzyką. Będzie działać dobrze z większością wzmacniaczy, ale im lepiej potraktujesz go pod względem umiejscowienia, elektroniki, kabli i materiału źródłowego - tym większy pokaże pazur. W mgnieniu oka może przejść z dobrego Hi-Fi do prawdziwego High Endu.

Dostosowane przetworniki

Opracowujemy i dostosowujemy każdy przetwornik do jego konkretnego celu w każdym indywidualnym modelu głośników, łącząc bogate doświadczenie naszego zespołu z niektórymi wiodącymi inżynierami przetworników w Danii.

Dzięki naszemu podejściu polegającemu na opracowywaniu i dostosowywaniu przetworników do naszych pożądanych parametrów wydajnościowych i projektowych, czerpiemy korzyści z braku kompromisów w zakresie jakości brzmieniowej i wizualnej, dzięki czemu możemy po prostu dostarczyć lepiej brzmiący produkt.

Technologia

Od czasu wynalezienia głośnika w 1925 roku niewiele zmieniło w kwestii wyglądu - z zewnątrz większość głośników nadal wygląda bardzo podobnie. Jednak rozwój w ciągu ostatniej dekady wykorzystania zaawansowanych technologicznie materiałów, zoptymalizowanych systemów magnetycznych, gumowych otoczek o niskiej pamięci i stożków wypełnionych minerałami to tylko niektóre z technologii, które w pełni wykorzystujemy, aby osiągnąć nasz cel doskonałej jakości brzmienia.

FusedMASS

Wielowarstwowa konstrukcja obudowy Gato Audio FusedMASS zapewnia wyjątkowo wysokie tłumienie wewnętrzne, minimum rezonansów oraz dodatkową wytrzymałość i stabilność materiału. Dzięki laminowaniu różnych materiałów o różnych grubościach i dodaniu specjalnego kleju, inteligentnie usunęliśmy problem rezonansu.

Technologia crossover PurePHASE

W naszych crossoverach PurePHASE skupiamy się na trzech głównych aspektach technicznych, które płynnie łączą nasze najnowocześniejsze konstrukcje przetworników w naprawdę wyjątkowy system głośników. Oprócz zwykłej pracy zwrotnicy - dzielenia prawidłowych częstotliwości dla poszczególnych głośników - system PurePHASE zapewnia również dokładną kontrolę fazy akustycznej, niskie opóźnienie grup liniowych i szerokie rozproszenie liniowe. Ta technologia zwrotnicy została opracowana specjalnie dla naszej oferty głośników FM.

Bezstratna regulacja zwrotnicy

Kolejną specjalną cechą naszej oferty głośników FM jest możliwość dostosowania brzmienia głośnika przez słuchacza. Ta delikatna regulacja dźwiękowa pozwala nie tylko dostosować kolumny do własnego gustu, wzmacniacza lub pomieszczenia odsłuchowego - zapewnia również, że żadne szczegóły nie zostaną utracone, a słuchacz zachowa pełny, bogaty, oryginalny dźwięk.

Funkcje

Sprzęt Gato Audio objęty jest 2-letnią gwarancją.
Zarejestruj swój produkt - i zyskaj dodatkowe 3 lata!

Specyfikacja

Pasmo przenoszenia:

Skuteczność:

Rekomendowana moc wzmacniacza:

Impedancja:

Złącza:

Obudowa:

Zwrotnica:

Przetworniki

Wysokotonowy:

Średniotonowy:

Urządzenie

Wymiary (szer/wys/gł):

Waga:

40 Hz – 35kHz

86dB

50 to 200Watts

4 ohm

Gold plated binding post / 4mm Plugs, bi-wire

Laminated FusedMass cabinet

Advanced PurePhase crossover technology

.

38mm ring radiator

170mm mineral cone

.

205 x 355 x 305 mm

11,5kg sztuka

Pasmo przenoszenia:

40 Hz – 35kHz

Skuteczność:

86dB

Rekomendowana moc wzmacniacza:

50 to 200Watts

Impedancja:

4 ohm

Złącza:

Gold plated binding post / 4mm Plugs, bi-wire

Obudowa:

Laminated FusedMass cabinet

Zwrotnica:

Advanced PurePhase crossover technology

Przetworniki

Wysokotonowy:

38mm ring radiator

Średniotonowy:

170mm mineral cone

Urządzenie

Wymiary (szer/wys/gł):

205 x 355 x 305 mm

Waga:

11,5kg sztuka