PRD-3S NPM

Referencyjny przedwzmacniacz
z przetwornikiem DAC i modułem NPM

Cena: 13.290 zł

PRD-3S w naszym referencyjnym systemie przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy oferuje teraz opcję modułu przesyłania strumieniowego NPM. Dzięki temu przedwzmacniacz może bezprzewodowo przesyłać muzykę z różnych usług internetowych i sieci lokalnych.

Wygląd

Piękno. Minimalizm. Solidność.

czarny | wysoki połysk
orzech | wysoki połysk
biały | wysoki połsyk

Płynna muzyka analogowa

Na analogowym etapie wejściowym wszystko się zaczyna. Nie tylko łączy zewnętrzne wejścia i wbudowany przetwornik DAC ze stopniem wyjściowym, dostosowuje impedancje, reguluje poziomy i przełącza sygnały. Bardzo delikatne objęcie delikatnych sygnałów analogowych jest ważne dla całkowitej wydajności przedwzmacniacza. W Gato Audio wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w „graniu” wzmacniaczy analogowych, aby ten konkretny etap działał jak najlepiej. Dostosowaliśmy stopień wejściowy, aby działał z naturalnym i realistycznym dźwiękiem, wpływając w jak najmniejszym stopniu na oryginalny sygnał.

Wszystko, czego potrzebujesz.

Projektując ten wzmacniacz, zwróciliśmy uwagę na wszechstronność i łączność. PRD-3S oferuje nie tylko szeroki zakres wejść cyfrowych i analogowych, ale także wyjścia liniowe, sygnał wyzwalający dla zewnętrznych wzmacniaczy mocy oraz konfigurowalne wejście kina domowego. Wejście HT może zmienić przedwzmacniacz w przedwzmacniacz o stałym poziomie do użytku w konfiguracji surround, bez uszczerbku dla wydajności dźwiękowej.

Wbudowany przetwornik C/A​

Wbudowany przetwornik C/A oferuje naprawdę wysoką wydajność, dzięki zastosowaniu dedykowanego zasilacza, przetwornika Burr-Brown PCM1794 o zrównoważonym napędzie, zoptymalizowanego przetwornika I/V o dużej przepustowości i stopnia analogowego z filtrami dolnoprzepustowymi o niskim Q.

Wszystkie wejścia cyfrowe są upsamplowane do 24bit / 192kHz. Ten przetwornik cyfrowo-analogowy uaktualni dowolne źródło cyfrowe - takie jak przewodowe lub bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe z komputera lub napędu CD - do najwyższego poziomu szczegółów i wydajności muzycznej.​

NPM - moduł odtwarzacza sieciowego

Wbudowany moduł NPM to potężny sposób na przekształcenie DIA-400S w wysokiej klasy streamer sieciowy. Łączy się z siecią za pomocą kabla Ethernet lub Wi-Fi i jest kontrolowany przez aplikację na smartfonie lub tablecie lub jako punkt końcowy Roon. Obsługiwane są bezpośrednio następujące usługi:

Bluetooth wysokiej rozdzielczości

Wejście Bluetooth NPM obsługuje dźwięk aptX ™ HD 24Bit. Oznacza to, że Twój DIA-400S może odbierać dźwięk z każdej aplikacji na smartfony lub tablety w jakości „lepszej niż CD”.

Gotowy na Roon

Roon to niezwykle bogaty i wciągający sposób na przeglądanie i porządkowanie muzyki. Działa na większości komputerów Mac, Windows i Linux, lub na innych produktach, w tym Roon Core. Gotowość do pracy w Roon oznacza, że odtwarzacze sieciowe Gato Audio w przejrzysty sposób odkrywają i łączą się z Roon bez żadnej konfiguracji, a doskonały dźwięk jest dostarczany z Roon do twojego odtwarzacza sieciowego. Razem Roon i Gato Audio zapewniają moc, elastyczność i wydajność dźwięku sieciowego, przy najłatwiejszej konfiguracji i najwyższej dostępnej niezawodności.

Funkcje

Specyfikacja

Impedancja wejścia:

Maksymalny poziom wyjścia:

Całkowite zniekształcenia harmoniczne:

Stosunek sygnał/szum:

Impedancja wejściowa:

Impedancja wyjścia liniowego:

Wzmocnienie napięcia:

Złącza

Wejścia zbalansowane:

Wejścia niezbalansowane:

Wyjścia cyfrowe:

Wyjścia zbalansowane:

Wyjścia niezbalansowane:

Trigger, 12 V:

Urządzenie

Zasilanie:

Pobór mocy Stdb/Idle/Max:

Wymiary (szer/wys/gł):

Waga:

20 Hz-100 kHz - 0.5 dB

13V balanced, 6,5V unbalanced

< 0,001% pre out

> 110 dB

20 kO RCA or 40 kO Balanced

75 O

10 dB

.

1 pair gold plated XLR Neutrik

2 pairs of gold plated RCA Stereo

1 USB type B, 1 Toslink, 1 RCA, 1 Ethernet, 1 WiFi, 1 aptX HD Bluetooth 4.2

2 pair gold plated XLR Neutrik

1 pair of gold plated RCA Stereo

1 pc mini jack

.

115 VAC/230 VAC, 50 Hz/60 Hz, 30W max

< 1W/14W/30W

325 x 105 x 420 mm

7kg