DIA-400S

Topowy wzmacniacz klasy D.
Moc i funkcjonalność.

Cena: 18.990 zł

Nasz topowy wzmacniacz klasy D. Gato Audio DIA-400S polega na połączeniu najlepszej jakości dźwięku z najlepszymi i najbardziej wszechstronnymi funkcjami.

Wygląd

Piękno. Minimalizm. Solidność.

czarny | wysoki połysk
orzech | wysoki połysk
biały | wysoki połsyk

Nasz referencyjny wzmacniacz klasy D

Wzmacniacz DIA-400S oferuje najnowocześniejszy stopień wyjściowy klasy D z dedykowanymi i zoptymalizowanymi zasilaczami impulsowymi. Wielostopniowy wzmacniacz mocy zbudowany jest na sprawdzonej technologii International Rectifier, zoptymalizowanej za pomocą precyzyjnego oscylatora wysokiej częstotliwości i modulatora PWM. Para precyzyjnie przełączanych tranzystorów MOS-FET, z bardzo niską rezystancją załączania, zapewnia, że przełączanie wysokiej częstotliwości odbywa się idealnie i przy jak najmniejszej stracie. Filtry wyjściowe są wykonane z wysokiej jakości kondensatorów PP i niskich cewek DCR, przekształcając sygnały PWM dużej mocy z powrotem w szczegółową i gładką muzykę analogową.

Wszystko, czego potrzebujesz.

Projektując ten wzmacniacz, zwróciliśmy uwagę na wszechstronność i łączność. DIA-400S oferuje nie tylko szeroki zakres wejść cyfrowych i analogowych, ale także wyjścia liniowe, sygnał wyzwalający dla zewnętrznych wzmacniaczy mocy oraz konfigurowalne wejście kina domowego. Wejście HT może zmienić wzmacniacz w wzmacniacz mocy o stałym poziomie do użytku w konfiguracji surround, bez uszczerbku dla wydajności dźwiękowej.

Wbudowany przetwornik C/A​

Wbudowany przetwornik C/A oferuje naprawdę wysoką wydajność, dzięki zastosowaniu dedykowanego zasilacza, przetwornika Burr-Brown PCM1794 o zrównoważonym napędzie, zoptymalizowanego przetwornika I/V o dużej przepustowości i stopnia analogowego z filtrami dolnoprzepustowymi o niskim Q.

Wszystkie wejścia cyfrowe są upsamplowane do 24bit / 192kHz. Ten przetwornik cyfrowo-analogowy uaktualni dowolne źródło cyfrowe - takie jak przewodowe lub bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe z komputera lub napędu CD - do najwyższego poziomu szczegółów i wydajności muzycznej.​

Dodaj funkcję odtwarzania sieciowego

Dodanie modułu odtwarzacza sieciowego NPM do DIA-400S to potężny sposób na przekształcenie wzmacniacza w streamer sieciowy najwyższej jakości obsługujący Roon Ready.

Bluetooth wysokiej rozdzielczości

Wejście Bluetooth NPM obsługuje dźwięk aptX ™ HD 24Bit. Oznacza to, że Twój DIA-400S może odbierać dźwięk z każdej aplikacji na smartfony lub tablety w jakości „lepszej niż CD”.

Funkcje

Specyfikacja

Moc wyjściowa:

Impedancja wejścia:

Pasmo przenoszenia:

Maksymalny poziom wyjścia:

Całkowite zniekształcenia harmoniczne:

Stosunek sygnał/szum:

Wzmocnienie napięcia:

Zalecana impedancja głośników:

Złącza

Wejścia zbalansowane:

Wejścia niezbalansowane:

Wyjścia cyfrowe:

Wyjścia zbalansowane:

Wyjścia niezbalansowane:

Wyjścia głośnikowe:

Trigger, 12 V:

Urządzenie

Zasilanie:

Pobór mocy Stdb/Idle/Max:

Wymiary (szer/wys/gł):

Waga:

2x 400 W / 8 Ω - 2x 800 W / 4 Ω

20 kO RCA or 40 kO Balanced

20 Hz-20 kHz - 0.5 dB, and 2 Hz-70 kHz - 3 dB

13V balanced, 6,5V unbalanced

< 0,01% at rated power | < 0,001% pre out

> 110 dB

26 dB (+10 db headroom)

4 Ω - 16 Ω

.

1 pair gold plated XLR Neutrik

2 pairs of gold plated RCA Stereo

1 USB type B, 1 Toslink, 1 RCA, 1 aptX HD Bluetooth 4.2

1 pair gold plated XLR Neutrik

1 pair of gold plated RCA Stereo

2 pairs of gold plated safety banana

1 pc mini jack

.

115 VAC/230 VAC, 50 Hz/60 Hz, 1600W max

< 1W/35W/1600W

325 x 105 x 420 mm

13kg