DIA-250S NPM

Wzmacniacz zintegrowany, moduł NPM,
przetwornik cyfrowo-analogowy.

Cena: 13.800 zł

Najlepiej sprzedający się zintegrowany wzmacniacz wraz z przetwornikiem cyfrowo-analogowy oraz naszym rozwiązaniem przesyłania strumieniowego NPM - oferując fantastyczną jakość dźwięku, 250 watów mocy i mniej strat bezprzewodowego przesyłania strumieniowego w jednej pięknej obudowie.

Wygląd

Piękno. Minimalizm. Solidność.

czarny | wysoki połysk
orzech | wysoki połysk
biały | wysoki połsyk

Klasa D z płynną muzyka analogową

Wzmacniacz DIA-400S oferuje najnowocześniejszy stopień wyjściowy klasy D z dedykowanymi i zoptymalizowanymi zasilaczami impulsowymi. Wielostopniowy wzmacniacz mocy zbudowany jest na sprawdzonej technologii International Rectifier, zoptymalizowanej za pomocą precyzyjnego oscylatora wysokiej częstotliwości i modulatora PWM. Para precyzyjnie przełączanych tranzystorów MOS-FET, z bardzo niską rezystancją załączania, zapewnia, że przełączanie wysokiej częstotliwości odbywa się idealnie i przy jak najmniejszej stracie. Filtry wyjściowe są wykonane z wysokiej jakości kondensatorów PP i niskich cewek DCR, przekształcając sygnały PWM dużej mocy z powrotem w szczegółową i gładką muzykę analogową.

Wszystko, czego potrzebujesz.

Projektując ten wzmacniacz, zwróciliśmy uwagę na wszechstronność i łączność. DIA-250S oferuje nie tylko szeroki zakres wejść cyfrowych i analogowych, ale także wyjścia liniowe, sygnał wyzwalający dla zewnętrznych wzmacniaczy mocy oraz konfigurowalne wejście kina domowego. Wejście HT może zmienić wzmacniacz w wzmacniacz mocy o stałym poziomie do użytku w konfiguracji surround, bez uszczerbku dla wydajności dźwiękowej.

Wbudowany przetwornik C/A​

Wbudowany przetwornik C/A oferuje naprawdę wysoką wydajność, dzięki zastosowaniu dedykowanego zasilacza, przetwornika Burr-Brown PCM1794 o zrównoważonym napędzie, zoptymalizowanego przetwornika I/V o dużej przepustowości i stopnia analogowego z filtrami dolnoprzepustowymi o niskim Q.

Wszystkie wejścia cyfrowe są upsamplowane do 24bit / 192kHz. Ten przetwornik cyfrowo-analogowy uaktualni dowolne źródło cyfrowe - takie jak przewodowe lub bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe z komputera lub napędu CD - do najwyższego poziomu szczegółów i wydajności muzycznej.​

NPM - moduł odtwarzacza sieciowego

Wbudowany moduł NPM to potężny sposób na przekształcenie DIA-400S w wysokiej klasy streamer sieciowy. Łączy się z siecią za pomocą kabla Ethernet lub Wi-Fi i jest kontrolowany przez aplikację na smartfonie lub tablecie lub jako punkt końcowy Roon. Obsługiwane są bezpośrednio następujące usługi:

Bluetooth wysokiej rozdzielczości

Wejście Bluetooth NPM obsługuje dźwięk aptX ™ HD 24Bit. Oznacza to, że Twój DIA-400S może odbierać dźwięk z każdej aplikacji na smartfony lub tablety w jakości „lepszej niż CD”.

Gotowy na Roon

Roon to niezwykle bogaty i wciągający sposób na przeglądanie i porządkowanie muzyki. Działa na większości komputerów Mac, Windows i Linux, lub na innych produktach, w tym Roon Core. Gotowość do pracy w Roon oznacza, że odtwarzacze sieciowe Gato Audio w przejrzysty sposób odkrywają i łączą się z Roon bez żadnej konfiguracji, a doskonały dźwięk jest dostarczany z Roon do twojego odtwarzacza sieciowego. Razem Roon i Gato Audio zapewniają moc, elastyczność i wydajność dźwięku sieciowego, przy najłatwiejszej konfiguracji i najwyższej dostępnej niezawodności.

Funkcje

Specyfikacja

Moc wyjściowa:

Impedancja wejścia:

Pasmo przenoszenia:

Maksymalny poziom wyjścia:

Całkowite zniekształcenia harmoniczne:

Stosunek sygnał/szum:

Wzmocnienie napięcia:

Zalecana impedancja głośników:

Złącza

Wejścia zbalansowane:

Wejścia niezbalansowane:

Wyjścia cyfrowe:

Wyjścia zbalansowane:

Wyjścia niezbalansowane:

Wyjścia głośnikowe:

Trigger, 12 V:

Urządzenie

Zasilanie:

Pobór mocy Stdb/Idle/Max:

Wymiary (szer/wys/gł):

Waga:

2x 250 W / 8 O - 2x 500 W / 4 O

20 kO RCA or 40 kO Balanced

20 Hz-20 kHz - 0.5 dB, and 2 Hz-70 kHz - 3 dB

13V balanced, 6,5V unbalanced

< 0,01% at rated power | < 0,001% pre out

> 110 dB

26 dB (+10 db headroom)

4 Ω - 16 Ω

.

1 pair gold plated XLR Neutrik

2 pairs of gold plated RCA Stereo

1 USB type B, 1 Toslink, 1 RCA, 1 Ethernet, 1 WiFi, 1 aptX HD Bluetooth 4.2

1 pair gold plated XLR Neutrik

1 pair of gold plated RCA Stereo

2 pairs of gold plated safety banana

1 pc mini jack

.

115 VAC/230 VAC, 50 Hz/60 Hz, 1000W max

< 1W/23W/1000W

325 x 105 x 420 mm

10kg